Люди вміють починати війни, а мир – від Бога – або Як тернополяни у Зарваниці ставали кращими

Любов, надія, вдячність. Ось чим наповнюється серце , коли знаходишся на прощі у Зарваниці. Цього року мені випала нагода побувати там вперше і я відчула себе частиною чогось непізнаного, але дуже значущого! Вразила кількість прочан, що, незважаючи на холод, декілька днів йшли до Зарваниці гріти душу, а також велич Марійського духовного центру, стіни якого оберігають таємниці дивовижних зцілень та чудес. 

Одного разу люди прийшли на прощу й молилися в одному з приміщень духовного комплексу. Там на підвіконні стояла фігурка Богородиці. Раптом вона на очах почала збільшуватись і виросла до зросту жінки. Навіть було видно складки на її обличчі! – таку історію розповідає львів’янин Ярослав, який вже багато років відвідує святі місця.
Сприймати таку історію як істину чи ні – справа віри. Але те, що Зарваниця – це  особливе місце, де кожен може відшукати для себе щось цінне, підтверджують прочани.

Світлана, м. Хмельницький.  Тут все по-особливому. У житті, може, не завжди вдається чинити правильно, а тут всі намагаються бути кращими, з любов’ю ставляться один до одного. Таким можна насолоджуватись вічно.
Василь, м. Кременець. Я вірю, що спільна молитва має велику силу. Проща дає змогу долучитися до такого дійства, і вже декілька років я приходжу сюди вимолювати у Бога мир та спокій для  нашої багатостраждальної України. Вірю, що разом ми подолаємо все!
Ірина, м. Тернопіль: Я щороку сюди приходжу пішки. Чим більше кілометрів йду з прочанами, тим сильніше душевне полегшення відчуваю. Ми всі тут – велика сім’я. Ми не в гостях. Ми вдома.

Олег, м. Кам’янець-Подільський: Люди вміють починати війни, а мир – від Бога, тому зараз необхідно багато молитися. І не тільки у Зарваниці, а й скрізь.
Тетяна, с. Велика Березовиця: Цього року я на прощі вперше, але вже точно знаю, що наступного року теж піду. Це святе місце має особливу енергетику. Здається, що зла не існує, а навколо тільки любов.
Ви хотіли потрапити на прощу, але обставини склалися інакше? Не засмучуйтесь,  Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, на прощі в Зарваниці запевнив: “Якщо хтось не має змоги прийти до Матері Божої, то вона сама вирушає у паломництво, і шукає по світу дітей своїх”.