У боротьбу за обмеження вживання солі включилися вже всі дієтологи світу. Мовляв, і воду вона затримує в організмі, і негативно впливає на суглоби. Але не поспішайте викидати сіль з дому: цей корисний продукт просто недооцінений. Ми навчимо вас, як використовувати сіль на користь не тільки для себе, але і для всього будинку.

Звісно, краще відразу відправитися до стоматолога, а самолікування залишити кому-небудь іншому. Але де взяти стоматолога пізно вночі? Лікувати зубний біль на час допоможе слабкий розчин солі: потримаєте його в роті, прополощіть між зубів і ретельно промийте рот. До ранку точно протримаєтеся!

2. Запотівання стекол

Між подвійними рамами склопакетів можна поставити маленьку миску солі і вікна більше не будуть пітніти ніколи. Справа в тому, що сіль просто ідеально вбирає вологу.

3. Засіб очищення

Всього пара столових ложок солі на літр води допоможе вам швидко і, саме головне, начисто вимити вікна в будинку. Та й автомобільні скла після такої суміші будуть виблискувати. Ні засоби для пробивання помпі, раковини? Гаряча вода+сіль, залити в трубу, через дві години змити — от і все.

Як не дивно, але і в пранні сіль теж може бути застосована. Чайна ложка солі буде перешкоджати усадці тканин. Більше улюблена майка не перетвориться на прикрасу для ляльок.

5. Боротьба з комахами

Мурахи чомусь сіль ненавидять. Спробуйте розсипати сіль біля порога дверей, вікон і там, де ви бачили великі скупчення мурашок. Три дні і проблеми як не бувало.

6. Голлівудська усмішка

Відбілити зуби також досить просто в домашніх умовах. Змішайте питну воду та сіль, нанесіть на зубну щітку і акуратно почистіть зуби. Застосовувати цей спосіб можна не частіше разу на тиждень, інакше пошкодите емаль.

Кросівки після пробіжки потрібно виставляти за двері, інакше запах може поширитися на всю кімнату. Втім, є і більш легкий метод: покладіть в кросівки трохи солі і почекайте. Сіль вбере вологу, а разом з нею і неприємний запах.

8. Сковорода і сіль

Дівчата спочатку розуміють, як смажити так, щоб їжа не пригоріла і не прилипала до сковорідці. Для будь-якого хлопця це може стати серйозною проблемою — трохи зазеваешься і будь добрий витратити на очищення пригорілої сковороди півдня. Наступного разу просто розітріть поверхню сковорідки сіллю і може сміливо готувати: їжа більше не пригорить.